top of page

Inspection

בדיקות ספק ומפעלים באמצעות הסוכן שלך בסין
בקרת איכות ל: ספק-מוצר-הובלה 

מחסן בסין כתובת.png
inspection china.png

בדיקה פיזית בזמן העמסת הטובין

ON-SITE INSPECTION

ביקור פיזי במפעל ביום מסירת הטובין למוביל, פיקוח בזמן העמסת הטובין, הבטחת איכות אריזה, כמויות וזמנים, בדיקה מדגמית של מוצרים וצילום תמונות. 

הנפקת דוח מפורט ללקוח בדגש על מוצרים ואריזה.  

Inside a garment factory in Vietnam

בדיקה פיזית לפס היצור בקרת איכות

ON-SITE INSPECTION

ביקור פיזי במפעל בזמן הייצור. הבטחת האיכות עוד בזמן הכנת ההזמנה בכדי לוודא את איכות היצור. תיעוד הביקור, הצוות והמכשור הקיים במתקן. בדיקה טכנית מדגמית של מוצרים וצילום תמונות. הנפקת דוח מפורט ללקוח בדגש על איכות המוצר. 

inspection בקרת איכות.png

Audit report 

ON-SITE INSPECTION

בדיקת רקע מקיפה לספק. הגעה פיזית למפעל ויצירת דוח מפורט על מבנה החברה, בעלות, אמינות ועוד. 

הצלבת המידעים שנמסרו ללקוח ופורסמו לציבור,

כולל צילום תמונות מהשטח מיום הביקור. 

הדוח בדגש על החברה והמפעל. 

(אנא פנו אלינו לבקשת דוגמא זו)

מדוע כדאי להזמין דוח בקרת איכות לפני ביצוע הזמנה מסין?

כקניינים מתקדמים או מתחילים אתם ודאי מבינים היטב את האתגרים והסיכונים הקיימים בעבודה מול ספקים ומפעלים לא מוכרים מעבר לים. עבודה מרחוק היא אתגר גדול בפני עצמו וכאשר מוסיפים לכך אלמנטים נוספים כגון מחסומי שפה ותרבות, הונאות, ריבוי ספקים, הפרשי שעות, העדר ידע מקצועי עוד.. המשימה הופכת למאתגרת במיוחד והסיכון עולה בהתאמה. 

האתגר מורכב אף יותר כאשר אנו מדברים על השוק הסיני. במעצמת הייצור סין קיימים אינספור מפעלים וספקים מכל הגדלים והמינים. השוק הסיני מוצף בדילרים, משווקים וגורמים רבים באמצע שקשה להבדיל בניהם. המשותף לכולם הוא שכולם מתווכים שחותכים לכם ברווחיות.  ריבוי הספקים והדילרים מציפים את ערוצי הדיגיטל וגוזרים קופונים משמעותיים בדרך למפעל אבל זו לא הבעיה היחידה, עבודה מול ספק לא מוכשר או מיהמן עשויה לגרום גם לקצרים בתקשורת מול המפעל המקור ולגרום לעיקובים ותקלות נוספות ואף העדר לויאליות מצד המפעל אליכם כלקוחות. 

בין אם אתם עומדים לבצע הזמנה חד פעמית ובין אם אתם מתכננים שיתוף פעולה ארוך טווח עם מפעל בסין זה לא המקום לחסוך. יתרה מכך הרושם שאנו יוצרים כקניינים לרוב ישפיע באופן ישיר על התנאים שיתקבלו מן הספק.

הספק ידע להעריך את המקצועיות שלכם כלקוח שמכיר את תנאי המשחק ולא מוכן להפשר על איכות ויבין מייד שאתכם אין מקום לטעויות. 

גם בעבודה מול מפעלים מוכרים, ההמלצה היא חד משמעית -  בצעו בדיקות איכות בכל הזמנה! אל תחסכו את העלות השולית וקבלו ליידכם את השליטה המלאה בכל שלב בדרך כאילו שהייתם שם. בעיות איכות קיימות גם במפעלים הגדולים ביותר ושירות מסוג זה הוא שלב הכרחי בניהול רכש באופן מקצועי.

לכל הפחות מפעל שיזכה לביקור מצוות בדיקה מקצועי שלכם יבין מייד שאתם קניין רציני ויעלה מיידית את מידת העניין שלו בכם. בניהול מו"מ על כל תנאיו ידוע שאין להמעיט בחשיבות העניין. 

ליבה נטוורק כקבוצה יחד עם השותפות הסינית Cross Borders ו- GUIDO Logistics מעמידים לרשותכם את השירות האולטימטיבי לבדיקות איכות ובקרה פיזית במפעל הספק לאורך שלבי ההזמנה ובהתאם לדרישותכם. הצוות נבחר בקפידה ומורכב ממהנדסים מקומיים מוכשרים בעלי ניסיון רב שנים ובתחום בסטנדרטים בלתי מתפשרים.

יחד עם הקשרים שנרקמו לאורך יותר מעשור וההיכרות עם השוק הסיני אתם יכולים מעתה להתחיל לנהל את הרכש ולבצע הזמנות בראש שקט. לחברי הקהילה שלנו תנאים מיוחדים ומוזלים בהזמנת דוחות וביצוע בקרת האיכות בשוק הסיני. 

bottom of page