top of page

אודותינו 

LibaNetwork - החל מ- 2016 בישראל,  

מתמחים בפיתוח וניהול ערוצי מסחר ושרשרת אספקה לעסקים וחברות בתחומי מסחר סיטונאים וקמעונאים, יבואנים ומשווקים כאחד בשוק המקומי והגלובלי. 

במסגרת פעילותינו: איתור מקורות אספקה, פיתוח מוצרים, ניהול שרשרת אספקה גובלית, אינטגרציה ופיתוח מערכות תומכות, איטגררציה לפיתוח ממשקים וערוצי Ecommerce מתקדמים

לצורך תמיכה בשירות ובמכירות. 

כחברת פרימיום הדגש שלנו הוא הצלחת לקוחותינו תוך מתן טיפול מסור ויחס אישי לכל פרוייקט ללא פשרות, אנו מפתחים ומנהלים פרוייקטים חוצי גבולות לעסקים וחברות בתחומים רבים ומגוונים, משלבים בין הלוגיסטיקה המסורתית לעולם החדשנות והעתיד של המסחר הבינ"ל. כל זאת תוך דגש על יעול מיטבי של תהליכיםצמצום בעלויות. 

מנהלי התיקים שלנו מביאים לשולחן ניסיון רחב ומקצועיות ללא פשרות. הצוות המוביל שלנו מגיע לכל לקוח מוכשר בתעודות ועם מעל 15 שנות ניסיון בתחום הסחר הבינ"ל והלוגיסטיקה, מחוייבים להצלחתכם באחריות ובנאמנות. 

 

יתרנות אלו מאפשרים לנו לנהל עבורכם את שרשרת האספקה באופן אופטימלי בראש שקט ובשקיפות מלאה,

בין אם תיק יבוא מסחרי אחד או ניהול אספקה רב שנתית מספקים מרובים. 
 

בתוך כך,

פיתוח וניהול שרשרת אספקה
פיתוח וניהול תהליכי רכש, ייצור, אריזה, בקרה ושילוח. אופטימיציה לתהליכים, קדמה וחסכון בעלויות ומשאבים. 

הניהול המקצועי שלנו מתאפשר על בסיס ספקי שירות ושותפים מן המותגים המוכרים ביותר בתחומם. 

ספקים ושותפים נאמנים אלו נבחרו בקפידה כמובילים את העשייה בארץ ובעולם. בתוך כך, מסחר, שילוח, תובלה, תקן וחוקיות יבוא, תוכנה ועוד. 

אלו משלימים עבורנו את התמונה המלאה ומאפשרים לנו להציע לכם פתרון עצום לניהול שרשרת אספקה במקום אחד בקלות ויעילות תחת ניהול מקצועי אחד. 

ההתמקצעות בייצוא מהשוק הסיני

לישראל או לכל יעד בעולם*. 

ההתאגדות שלנו יחד עם שותפים הסינים המקומיים שלנו ובראשם Guido Logistics Ltd מאפשרים לנו וללקוחותינו את השליטה האבסולוטית בשוק הסיני.

איתור מפעלים וספקים נבחרים, השלמת מו"מ ועד השלמת הסכמי סחר מקצועיים ומאובטחים ועוד.  הבסיס הלוגיסטי שלנו בסין בפריסה רחבה משלים את התמונה ומשמש את לקוחותינו נאמנה בכל מטלה לוגיסטית ללא גבולות ומגבלות. 

מיתוג ופיתוח מוצרים 

איתור, פיתוח ומיתוג בתהליך הקמת מותג פרטי

OEM , Privet Label,

תמיכה בניהול הייצור ומיתוג מוצרים, וחומרים נלווים. 

ניהול הסכמי סחר מול מפעלים וספקים נבחרים. 

אינטגרציה ופיתוח ל- Ecommerce / מערכות ניהול בענן

כחלק אינטגרלי מניהול שרשרת האספקה של אנו שמים דגש מיוחד על התאמת המערכת לצרכי הארגון. אנו מאמנים כי מערכת טובה ומדוייקת תקל על ריבוי משימות ותייצר שליטה ניהולית אבסוליטית. זאת תוך כדי הצגת דו"חות נתונים בהתאמה או סיכומים מתוך ניתוח דטה אנאליטיקס לצורך שיפור וייעול מתמיד. 

בתוך כך,

CRM / CMS / ERP/ IOT פיתוח ואינטגרציה API בין מערכות המובילות בתחומן.  פיתוח מערכת או אינטגרציה לקיימת. 

חנויות אונליין ומרקטפלייסים מתקדמים בעלי ממשקים חוצי גבולות וארגונים בהתאם לצרכי הפרוייקט. 

בכל נושא פיתוח תכנה והמערכות התומכות אנו נהנים מרוח גבית אדירה המגיעה מרשת נאמנה של בתי התוכנה ואנשי מקצוע מוכשרים בארץ וברחבי העולם, אלו מאפשרים לנו להשלים את התמונה הגדולה. 

פיתוח זה על בסיס צוותים בינ"ל מאפשרים לנו לחסוך עלויות באופן משמעותי בכל פרוייקט ואף להרחיב את סל הכלים שיעמוד לרשותו ללא גבולות.

תמיכה רחבה זו תמיד מתועלת לטובת לקוחותינו ומאפשרת פריצות דרך משמעותיות תוך שילוב תחומי מפתח בניהול ותפעול תהליכי מסחר.   

לדוגמא: 

Microsoft for startups

shopify Partner 

Amazo

NETWOEK

הרשת המקצועית שלנו גדלה בנאמנות ובמסירות במשך יותר מעשור. לרשותינו מאגר המתפתח באופן מתמיד שכולל מעל 5000 מפעלים,  ספקי מוצרים ושירותים נבחרים ומאושרים העומדים לרשות לקוחותינו. 

אלו מלווים אותנו נאמנה לאורך השנים תוך השלמת משימות B2B/B2C בשוק המקומי והבינ"ל עבור חברות, סטארטאפים, ועסקים מכל ענפי התעשייה. 

באמצעות תמהיל ייחודי של שותפים וספקי השירות מובילים בתחומנו אנו מצליחים לייצר ללקוחותינו פתרונות פורצי דרך מקצה לקצה לניהול ופיתוח מסחרי במסגרת כל תקציב.

יחד אנו מאוגדים לכדי מערכת משומנת אחת שעובדת בשבילך.

lean management liba network jpg.jpg
guido logistics logo_edited.jpg
ICL LOGO.gif
MICROSOFT FOR STURTUPS.png
מעוניינים לשמוע איך זה יכול לעבוד בשבילכם? 
bottom of page