top of page

שרשרת אספקה מסין לישראל ולכל יעד בעולם 

רכש, קונסולידציה, אחסנה, מיתוג, שילוח בים ובאויר

לוגיסטיקה, כתובת מחסן בסין.png

כיבואנים או יזמי איקומרס אתם בוודאי כבר מבינים היטב האתגרים והסיכונים הרבים הטמונים בעבודה מול השוק הסיני. 

הפרשי שעון מאתגרים, מחסומי שפה ותרבות, אינספור דילרים לא מקצועיים ברחבי הרשת שמוכרים את אותו מוצר, ערוצי תקשורת משובשים, פערים באיכות המוצר, מחירי עליבאבא לעומת מחירי מפעל, חשש בהעברות כספיים לגורם זר ועוד ועוד.. 

 

עכשיו אתם יכולים לאבטח את העסקה ואת הכסף שלכם יחד עם יעול מקסימלי של כל תהליך הרכש ושרשרת האספקה במקום אחד. אתם בחורים, ניהול מקצועי מלא או עזרה נקודתית. 

החל מאיתור הספק המתאים ביותר עבורכם ועד למשלוח לדלת המחסן שלכם. ליבה נטוורק בשיתוף Cross-borders לוקחים את העסק שלכם לשלב הבא. 

 

רכש בסין: 

בלוגים ומובילי דעה רבים ברשת יוצרים את הרושם שאיתור ספק וניהול הרכש בסין הוא תהליך פשוט שניתן לבצע דרך עליבאבא וזירות איקומרס אחרות, אולם בפועל איתור ספק בסין היא משימה בעלת אחריות רבה, וטעות בשלב מוקדם זה עלולה לחרוץ את גורלה של העסקה/ המיזם שלכם עוד בחיתוליו.

 חיפוש מפעל בערוצים דיגיטליים לרוב יעלה ספקים מתחילים ודילרים סינים המתמחים בשיווק דיגיטלי ולא מפעלים מקוריים, זאת על אף שכל אלו יטענו שהם המפעל בעצמם, בפועל אתם עובדים מול סוכן משנה שני, שלישי ואולי רביעי שעיקר עיסוקו במסחר אונליין, ולא בתעשיית הייצור והשילוח. 

על כן יתכן כי המידע שתקבלו לא יהיה עדכני, רצוף בטעויות וחסר אישורים מתאימים הדרושים לכם לקבל את הסחורה שלכם ללא עיקובים ובעיות. 

מי שפעל באופן זה כבר יודע כמה זמן יקר לוקח כדי ליישר קו מול ספק כזה כדי לענות על כל הדרישות שלכם באופן מהיר ויעיל אם בכלל. לרוב שלב זה של איתור הספק וניהול הרכש עשוי להיות גם השלב בו אתם בונים את המותג שלכם,  באמצעות סימוני אריזה, הדפסת לגויים, מפרטים טכניים וברושורים, אריזה, מסמכי יבוא ועוד.  

ומה לגבי הסכמי שיווק בלעדיים ואחריות? 

פה כבר מתחיל תהליך לא פשוט בכלל -  לסנן מבין ההיצע האינסופי של ספקים מפעל אחד רציני שיספק את כל אלו ויותר כבר בהזמנה הראשונה שלכם ממנו.

 

כאן השירות של CROSS-BORDERS ו- Guido Logistics נכנס לתמונה ועובד בשבילכם באופן יעיל מקצועי בניהול הרכש שלכם. בעלות משתלמת ביותר עבור סוחרים מקצועיים

תקבלו תמיכה ושקיפות מלאה ישירות מהשטח שתשאיר לכם מספיק זמן לנהל את העסק שלכם במקומות החזקים שלכם.

עם נוכחות מקומית של משרדים ומרלוגים במספר לוקיישנים בסין יחד עם ניסיון עתיר שנים של הצוות הניהולי, החברה והצוות הסיני-ישראלי יקחו את שרשרת האספקה שלכם ואת העבודה מול השוק הסיני לשיאים חדשים.  

 

מחסן וקונסולידציה בסין: 

יבואנים וסוחרי איקומרס שימו לב, כתובת המחסן הלוגיסטי שלכם בסין נמצאת כאן.

הבית החדש שלכם בסין יענה לכם על כל דרישות הלוגיסטיקה בסין ויאפשר לכם לנהל את שרשרת האספקה ביעילות ונוחות מרחוק אבל גם ליצור אחיזה מלאה בשטח ושקיפות בכל שלב בתהליך. 

ליבה נטוורק בשיתוף  Guido LogisticsCROSS-BORDERS, מציבים לרשותכם צוות ניהולי מקצועי משולב סיני-ישראלי בעל ניסיון, הכשרה ומוניטין רב שנים בסחר בינלאומי. 

השירות בעברית מול המשרד בישראל ללא אתגרים כמו הפרשי שעות, מחסומי שפה ותרבות, בניית אמון מול גורמים זרים וכו. 

החברה שהוקמה בשותפות סינית ישראלית מעמידה לרשותכם את המרלוג הראשי שלנו שממוקם בגואנגז'ו סין, ומחסנים נוספים בפריסה איזורית,  מתופעל ע"י צוות מקומי מיומן ומקצועי שעובד בשבילכם. 

את המחסן תוכלו לנצל לצורך אחסנה, איחוד משלוחים, תיאום משלוח מקומי מספקים למחסן, בדיקות מוצר, סימון ואריזה, מיתוג, המכלה מלאה או חלקית (LCL), הנפקת מסמכי יבוא, שילוח בים ובאוויר לארץ או לכל יעד אחר בעולם. 

לחילופין נעשה ככל שיתאפשר כדי לעמוד בכל בקשה ייחודית שתעלה כדי לתמוך בשרשרת האספקה שלכם על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונכם. 

 

 Cross-borders -unlock the power of china market 

בונים ומנהלים עבורכם שרשרת אספקה, פתרונות לוגיסטיקה ורכש על בסיס מערכות מתקדמות מסין לישראל ולכל מקום בעולם. אתם בוחרים האם לצרוך ניהול מלא או תמיכה נקודתית . גלו את השוק הסיני מחדש כמו שלא הכרתם! .  

מעוניינים לקבל הצעה מתואמת אישית?

 

צרו קשר כאן

מעוניינים לגלות עוד? 

 פיתוח וניהול שרשרת אספקה מסין 

מכון-היצוא סוכן יצוא וייבוא פיתוח לוגו.png
guido logistics logo.png
bottom of page