שאלות תכופות Affiliate Program

האם תכנית שותפים מתאימה גם לעסקים קטנים ?


בהחלט, תכנית שותפים מתאימה גם לחברות וארגונים וגם לעסקים קטנים בתנאי שהם עומדים במדיניות החברה.
האם תכנית שותפים מתאימה לחולל לידים גם offline ?


כן. ניתן לקשר את קהל הלקוחות למשווקים באמצעות קופונים או שוברים ייחודיים אותם ניתן להציג בנקודת המכירה הפיזית ובכך לקשר את הרכישה למשווק או למפרסם שהנפיק אותם.
מה ההבדל בין משווקים לבין מוציאים לאור ?


קיימים שני סוגי שותפים עיקריים: משווקים הם פרטים או חברות שמעוניינות לשווק את המוצר דרך תכנית אפיליאט במגוון ערוצי שיווק ברחבי רשת החיפוש והמדיה כגון גוגל פייסבוק וכו. בדרך כלל באמצעות קמפיינים PPC, או צירוף של משווקי משנה(sub affiliate), ומוצאים לאור. מוציאים לאור הם בעלי בלוגים, פורטלים, קבוצות, אתרים מקצועיים דפים ברשתות חברתיות וכו המעוניינים לפרסם אצלם בערוץ באנרים מוכנים או המלצות של המותג המפרסם תחת קישור אפיליאט. במקרה זה התכנית מיועדת לאלו הפועלים בתחום הרלוונטי למותג והקהל שלהם הוא בסבירות גבוהה להביע עניין בתוכן המוקדם.
האם התוכנה מתאימה לפלטפורמה שלי ?


התוכנה בבסיסה פונה בעיקר לתחום ה web. Ecommerce חנויות אונליין, אתרי בוקינג, גיימינג, צרכנות, שירותים ולמעשה כל פלטפורמה המציעה סליקה וחיוב אונליין. יחד עם זאת לא רק. היום ניתן להטמיע וליישם בכל אתר המציע הרשמות משתמשים, מילוי טפסים, מחוללי לידים ופעולות יחודיות המאפשרות לקבוע מודל תגמול פר תוצאה רצויה. בנוסף בזכות גישת API ניתן להטמיע ולבצע אינטגרציה כמעט לכל מסגרת שקיימת בשוק.

מעוניינים להטמיע תכנית שותפים אצלכם בארגון  ?

צרו קשר כאן

תודה עבור פנייתכם, ניצור קשר בהקדם