top of page

6 הטבות למוכרי אמזון FBM דרך השותף הלוגיסטי בסין 
Guido Logistics Cross Borders

שירותי אמזון FBA/FBM המנוהלים במלואם, שבהם שרשרת האספקה והלוגיסטיקה שלך מטופלים על ידי מומחים, יכולים להוסיף ערך משמעותי לעסק שלך ולעזור לך להתפתח ולהפוך מסטארט-אפ לעסק גלובלי משגשג!

מהו אמזון FBM?

אמזון FBM פירושו שהסוחר או המוכר (אתה), אחראיים על מילוי ההזמנות שאתה מקבל באמצעות הפלטפורמה של אמזון. במקרה זה, אתה חלק מרשת בתי העסק שהתמלאה ונקראת מוכר MFN. 

כיצד אנו מקלים עליך כמוכר MFN?

בגבולות Cross Borders, אנו מתחייבים לעזור לכל בעל עסק להצליח באמצעות הפוטנציאל של אמזון והשירותים ברמה העולמית שלנו, הכוללים:

ניהול שרשרת אספקה מקצה לקצה

שרשרת אספקה משומנת היטב עומדת בבסיסו של עסק מבוסס.

אבל לעיתים במכירה באמזון ומילוי ההזמנות בעצמך, שרשרת האספקה שלך עשויה להפוך למרושלת, מה שבסופו של דבר עלול לשקף על העסק שלך, ולפגוע במוניטין וביעילות שלו.

בגבולות Cross Borders, אנו מציעים שירותי ניהול שרשרת אספקה מקצה לקצה באמצעות תוכנת SCM העדכנית ביותר ומשקיעים את המומחיות שלנו, מוסיפים ערך לעסק שלך ומבטיחים שכל ההיבטים של העסק שלך, החל ממיקור וכלה ברכש, אריזה ואספקה – יטופלו על הצד הטוב ביותר.

שירותי שרשרת לוגיסטית

הלוגיסטיקה שלך חייבת להיות חלקה כדי להיות מוכר MFN אמזון מוצלח. בין אם זה משלוח מקומי או בינלאומי; עליך להבטיח שהכל ילך ללא דופי, להשגת שביעות רצון מובטחת של הלקוחות.

אבל ניהול אחסון מלאי, שכירת שירותי משלוחים וחברות הובלה בינלאומיות הם טרחה גדולה מדי עבור בעל עסק עצמאי. יתר על כן, עלות המטען האווירי והימי עשויה גם לשמור על תפוצת המוצרים שלך מוגבלת ללקוחות מקומיים בלבד.

Cross Borders מאמינה בהצעת שירותי שרשרת לוגיסטית בעלי ערך מוסף ללקוחותינו. עם רשת לוגיסטית גלובלית המושרשת בסין ומשתרעת על פני חמש יבשות - אנו מבטיחים כי אין מקום מעבר להישג ידך עם  השירותים שלנו (airfreight, הובלה ימית / שירותי LCL).

שירותי דרופשיפינג וספק

ב-Dropshipping יש פוטנציאל עצום, בין אם אתה עסק או אדם פרטי. עם תמיכה של ספק שירותי dropshipping מהשורה הראשונה, אתה יכול למקסם את הפוטנציאל שלו ולהגיע לגבהים חדשים שלא הכרת לפני.

תוך כדי ניהול הלוגיסטיקה שלך, אנו מבטיחים עסקה מאובטחת וספקים מאומתים מסין. בין אם אתה רוצה dropship של מוצרים מיצרן סיני או להגיע לספקים הטובים ביותר בסין ולאתר את המוצרים דרכם, תוכלו למצוא את התמיכה המקצועית שלנו ופתרונות לוגיסטיים מותאמים אישית ממש בצד שלך.

אנו מציעים גם שירות dropshipping, שדרכו אנו לוקחים את המוצרים שלך לבסיס צרכני רחב יותר עם משלוחי פיק-אפ ומשלוחים מדלת לדלת ברחבי העולם.

משלוח בינלאומי

eCommerce (מסחר אלקטרוני) משרת אותך במלוא הפוטנציאל שלו כאשר אינך כבול לגבולות גיאוגרפיים.

אנו מאפשרים לעסק שלך לחצות גבולות בינלאומיים באמצעות השירותים שלנו, שירותי הובלה ימית/LCL  במחירים תחרותיים ומציעים את שירותי הברוקר המותאמים אישית שלנו כדי לטפל בבעיות מכס עבור המשלוחים הבינלאומיים שלך.

אחסון

לא להירשם לשירותי אמזון FBA לא בהכרח אומר שאתה צריך לוותר על מתקני אחסון מאובזרים ומרווחים.

המחסן העיקרי שלנו ממוקם בגואנגג'ואו בסין, לאחסון וקונסולידציה לפני השליחה של המוצרים שלך. יש לנו גם מחסנים בנמלי ים שונים ברחבי העולם בהם ניתן לאחסן את המוצרים שלך עד שהמכס מאשר אותם.

התאמה למותג ושירותי OEM

לעבור מסטארט-אפ לעסק שבסופו של דבר מתפתח למותג זה החלום של כל יזם.

ב-Cross Borders, אנו מציעים שירותי מיתוג ושירותי OEM ליזמים כמוך, שיעזרו לך לפתח את המותג שלך ולמכור סחורה מותאמת אישית כדי להתבלט בעולם העסקים.

מילים אחרונות

אנחנו ב Cross Borders שואפים להעצים אתכם עם הפוטנציאל של השווקים הסיניים, ולאפשר לכם לשגשג כמוכרי אמזון עם אספקה מותאמת אישית, ניהול שרשרת לוגיסטית ופתרונות לוגיסטיים רבים ומגוונים.

עם השירותים והפתרונות מונחי הטכנולוגיה שלנו, אנו מאפשרים ליזמים מתחילים כמוך למנף את מלוא הפוטנציאל של מסחר אלקטרוני ולחצות גבולות גיאוגרפיים - כדי להפוך למוכרים בינלאומיים או למומחים לדרופשיפינג!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך: 

bottom of page