top of page

ניהול שרשרת אספקה לסוחרי אמזון FBM

דרך השותף הלוגיסטי בסין 
Guido Logistics Ltd

גיידו לוגיסטיקה, הסוכן שלנו בסין מציע שירות מתקדם ואחראי לאספקת מוצרים עבור סוחרי אמזון בשיטות FBA/FBM.

השירות מאפשר לכם לבצע רכש ואספקה ישירה למחסני אמזון בעולם ו/או ישירות לצרכן הקצה שלכם באשר הוא. בתכנית זו יעמוד לרשותכם המחסן המנוהל שלכם בסין לצורך איחוד מוצרים ומשלוח בכמות מסחרית או אספקות B2C מדלת לדלת /לנקודות איסוף. 

 

בתוך כך ניהול שרשרת האספקה והלוגיסטיקה המשלימה שלכם מטופלים בראש שקט ובמקצועיות על ידי המומחים שלנו בארץ ובסין. יחד עם תוכנית אמזון שלכם אתם יכולים להוסיף ערך משמעותי לעסק שלכם ולעזור לו להתפתח לעסק גלובלי משגשג ללא מגבלות או גבולות לוגיסטיות!

מהו אמזון FBM?

אמזון FBM פירושו שהסוחר או המוכר (אתה), אחראיים על מילוי ההזמנות שאתה מקבל באמצעות הפלטפורמה של אמזון. במקרה זה, אתה חלק מרשת בתי העסק שהתמלאה ונקראת מוכר MFN. 

כיצד אנו מקלים עליך כמוכר MFN?

אם אתם פה, ככל הנראה שהפוטנציאל והשירותים של אמזון כבר ידועים לכם היטב. 

ועל כן אתם מבינים היטב את הצורך שלכם בבסיס לוגיסטי מקצועי בסין והשירותים המשלימים הנדרשים לעסק שלכם: 

- ניהול שרשרת אספקה מקצה לקצה.

 שרשרת אספקה משומנת היטב עומדת בבסיסו של עסק מבוסס.

שרשרת אספקה תקינה ומתקדמת בעולם רצוף התקלות ושיבושים הינה משימה מורכבת ומאתגרת. 

יחד עם זאת, רבים מסוחרי אמזון בוחרים לנהלה באופן אישי וזאת במקביל לריבוי המשימות שלהם בעסק. 

במקרים אלה, ניהול לא מקצועי ולא מבוקר של שרשרת האספקה שלך עשויה להפוך למרושל, מה שבסופו של דבר עלול להקרין על העסק שלך, ולפגוע במוניטין וביעילות שלו.

גיידו לוגיסטיקה מציעים לכם שירותי ניהול שרשרת אספקה מקצה לקצה. המומחיות והמתקנים שלהם מוסיפים ערך לעסק שלך ומבטיחים שכל ההיבטים הלוגיסטיים של העסק שלך מטופלים בראש שקט וביעילות מקסימלית. החל ממיקור ספקים 3PL לוגיסטיקה וכלה ברכש, איחוד הזמנות מספקים, ביקורות איכות ועד אריזה , סימון ואספקה – כל אלו והגדרות אישיות שלכם יטופלו על הצד הטוב ביותר.

שירותי שרשרת לוגיסטית

הלוגיסטיקה שלך חייבת להיות חלקה כדי להיות מוכר אמזון מוצלח. בין אם זה משלוח מקומי או בינלאומי; עליך להבטיח שהכל ילך ללא דופי, להשגת שביעות רצון מובטחת של הלקוחות.

אבל ניהול אחסון מלאי, שכירת שירותי משלוחים וחברות הובלה בינלאומיות הם טרחה גדולה מדי עבור בעל עסק עצמאי. יתר על כן, עלות המטען האווירי והימי עשויה גם לשמור על תפוצת המוצרים שלך מוגבלת ללקוחות מקומיים בלבד.

גיידו לוגיסטיקה מאמינה בהצעת שירותי שרשרת לוגיסטית בעלי ערך מוסף ללקוחות הקצה שלה.

עם רשת לוגיסטית גלובלית המושרשת בסין ומשתרעת על פני חמש יבשות - אנו מבטיחים כי אין מקום שהוא מעבר להישג ידך  (airfreight, הובלה ימית / שירותי LCL).

לצורך ניהול אפקטיבי, ניתן לבצע אינטגרציה למעערכת שלנו ולהתחיל למנף את מלוא הפוטנציאל של מסחר אלקטרוני חוצה גבולות גיאוגרפיים - כדי להפוך למוכרים בינלאומיים או למומחים לדרופשיפינג!

שירותי דרופשיפינג ואיתור ספקים

ב-Dropshipping יש פוטנציאל עצום, בין אם אתם חברה מסחרית גדולה או יזם פרטי. עם תמיכה של ספק שירותי Dropshipping מהשורה הראשונה, אתה יכול למקסם את הפוטנציאל שרשרת האספקה שלכם ולהגיע לגבהים חדשים שלא הכרת.

כחלק  מניהול שגרת הלוגיסטיקה שלך, אתם מקבלים עסקה מאובטחת וספקים מאומתים מסין.

כאן תוכלו למצוא את התמיכה המקצועית שלנו ופתרונות לוגיסטיים מותאמים אישית בצד שלך.

שירות Dropshipping, שדרכו אנו מנגישים את המוצרים שלנו לבסיס צרכני רחב יותר עם משלוחי פיק-אפ ומשלוחים מדלת לדלת ברחבי העולם כבר בתחילת הדרך.

משלוח בינלאומי

גם בעבור לקוחות eCommerce (מסחר אלקטרוני) תכנית זו משרתת אתכם במלוא הפוטנציאל שלה כאשר אינכם כבולים לגבולות גיאוגרפיים או לכמויות במכירה. השירות מאפשר לעסק שלך לחצות גבולות בינלאומיים באמצעות משלוחים אוויריים משלתמים במחירים תחרותיים והשלמת פתרונות מסחריים גם להובלה ימית בעבור מכולות מלאות או חלקיות/LCL במחירים תחרותיים ומבוקרים. 

במידת הנדרש ניהול חוקיות היבוא בסחר בינ"ל לרבות שירותי ברוקר ( עמילות מכס) מותאמים אישית כדי לטפל במעברי המכס עבור המשלוחים הבינלאומיים שלך.

אחסון

המחסנים העיקריים שלנו ממוקם בגואנגג'ואו ובשנגחיי שבסין, יעודם הראשי לאחסון וקונסולידציה לפני משלוח. אולם יש לנו גם מחסנים בנמלי ים שונים במספר נקודות מפתח בעולם בהם ניתן לאחסן את המוצרים שלך עד שהמכס מאשר אותם.

התאמה למותג ושירותי OEM

מעבר מסטארט-אפ לעסק שבסופו של דבר מתפתח למותג זה החלום של כל יזם.

בניית מותג פרטי הינה מטרה אידיאלית עבור יזמי אמזון רבים. 

מיתוג ושירותי OEM בכף ידכם

פשוט שאלו אותנו איך ניתן לפתח את המותג החדש שלכם ברמת הסכמי סחר, יחודייות, פס ייצור בהתאמה ואריזה ממותגת. 

מילים אחרונות

גיידו לוגיסטיקה שואפים להעצים אתכם על בסיס הפוטנציאל העצום של השווקים הסיניים, ובתוך כך לאפשר לכם לשגשג כמוכרי אמזון עם אספקה מותאמת אישית, ניהול שרשרת לוגיסטית ופתרונות לוגיסטיים רבים ומגוונים ע"י מקצוענים בעלי נסיון וותק מוכך באחריות ובראש שקט.

צרו קשר דרכנו כדי להבין מה הדרך הטובה ביותר עבורכם לבנות את גשר הזהב שלכם מסין לישראל או לכל שוק מטרה אחר. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך: 

bottom of page